#biletnafinał od Grupy LOTOS S.A. to plebiscyt, w którym Internauci wybierają projekt, który wejdzie do finału Konkursu Naukowego E(x)plory i wraz z 33 najlepszymi zespołami z całej Polski, wybranymi podczas Regionalnych etapów Konkursu Naukowego E(x)plory, zawalczy o główne nagrody.

Organizatorem plebiscytu jest Fundacja Zaawansowanych Technologii, która w ramach programu E(x)plory od 8 lat wspiera młode talenty i polskie innowacje. Mecenasem plebiscytu jest Grupa LOTOS S.A.


Jarosław Wittstock

Wiceprezes Grupy LOTOS S.A., Mecenasa Programu E(x)plory

Dzięki Programowi E(x)plory młodzi naukowcy mają szansę na spotkanie z przedstawicielami biznesu, w przestrzeni umożliwiającej nawiązanie wzajemnej współpracy. Dla Grupy LOTOS innowacje są motorem do działań, wpisanym w strategię naszej działalności. Dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, że takie Programy gromadzą młodych, zdolnych ludzi, dla których nauka i nowe technologie są tak bardzo istotne.

Z roku na rok Program przyciąga nowe rzesze młodych ludzi, z coraz ciekawszymi pomysłami, które niejednokrotnie mogą być wprowadzane w życie i mają możliwość zaistnienia w sferze biznesowej. – Jarosław Wittstock, Wiceprezes Zarządu ds. Korporacyjnych w Grupie LOTOS S.A.


 

Głosowanie:

Głosowanie ruszy 14 czerwca od godz. 9:00 i zakończy 24 czerwca 2019 do godz. 23:59. Zwycięzca Plebiscytu zostanie ogłoszony 25 czerwca 2019 o godz. 12:00. Informacja o wynikach głosowania pojawi się także na stronie internetowej Plebiscytu oraz na facebook.com/Explory.

Więcej o Programie E(x)plry: www.explory.pl